Կենտրոնական աշխատակազմ

Կենտրոնական աշխատակազմ
Մելնիկով Ալեքսեյ Վալերիի

Գլխավոր տնօրեն

Շատալով Օլեգ Պյոտրի

Գլխավոր տնօրենի աաջին տեղակալ

Եդիգարյան Արամ Արեստի

Գլխավոր ինժեներ

ayedigaryan@railway.am
Սավչենկո Ռոման Վիկտորի

Ֆինանսական տնօրեն

Հարությունյան Սերգեյ Արմենի

Գլխավոր ռեվիզոր

Վարդանյան Դավիթ Ռաֆիկի

Անվտանգության պետ

Շչուկին Օլեգ Վիկտորի

Գլխավոր տնօրենի տեղակալ

Կենտրոնական աշխատակազմ
Մելնիկով Ալեքսեյ Վալերիի

Գլխավոր տնօրեն

Շատալով Օլեգ Պյոտրի

Գլխավոր տնօրենի աաջին տեղակալ

Եդիգարյան Արամ Արեստի

Գլխավոր ինժեներ

ayedigaryan@railway.am
Սավչենկո Ռոման Վիկտորի

Ֆինանսական տնօրեն

Հարությունյան Սերգեյ Արմենի

Գլխավոր ռեվիզոր

Վարդանյան Դավիթ Ռաֆիկի

Անվտանգության պետ

Շչուկին Օլեգ Վիկտորի

Գլխավոր տնօրենի տեղակալ

Կենտրոնական աշխատակազմ
Մելնիկով Ալեքսեյ Վալերիի

Գլխավոր տնօրեն

Շատալով Օլեգ Պյոտրի

Գլխավոր տնօրենի աաջին տեղակալ

Եդիգարյան Արամ Արեստի

Գլխավոր ինժեներ

ayedigaryan@railway.am
Սավչենկո Ռոման Վիկտորի

Ֆինանսական տնօրեն

Հարությունյան Սերգեյ Արմենի

Գլխավոր ռեվիզոր

Վարդանյան Դավիթ Ռաֆիկի

Անվտանգության պետ

Շչուկին Օլեգ Վիկտորի

Գլխավոր տնօրենի տեղակալ

Կենտրոնական աշխատակազմ
Մելնիկով Ալեքսեյ Վալերիի

Գլխավոր տնօրեն

Շատալով Օլեգ Պյոտրի

Գլխավոր տնօրենի աաջին տեղակալ

Եդիգարյան Արամ Արեստի

Գլխավոր ինժեներ

ayedigaryan@railway.am
Սավչենկո Ռոման Վիկտորի

Ֆինանսական տնօրեն

Հարությունյան Սերգեյ Արմենի

Գլխավոր ռեվիզոր

Վարդանյան Դավիթ Ռաֆիկի

Անվտանգության պետ

Շչուկին Օլեգ Վիկտորի

Գլխավոր տնօրենի տեղակալ

Կենտրոնական աշխատակազմ
Մելնիկով Ալեքսեյ Վալերիի

Գլխավոր տնօրեն

Շատալով Օլեգ Պյոտրի

Գլխավոր տնօրենի աաջին տեղակալ

Եդիգարյան Արամ Արեստի

Գլխավոր ինժեներ

ayedigaryan@railway.am
Սավչենկո Ռոման Վիկտորի

Ֆինանսական տնօրեն

Հարությունյան Սերգեյ Արմենի

Գլխավոր ռեվիզոր

Վարդանյան Դավիթ Ռաֆիկի

Անվտանգության պետ

Շչուկին Օլեգ Վիկտորի

Գլխավոր տնօրենի տեղակալ

Կենտրոնական աշխատակազմ
Մելնիկով Ալեքսեյ Վալերիի

Գլխավոր տնօրեն

Շատալով Օլեգ Պյոտրի

Գլխավոր տնօրենի աաջին տեղակալ

Եդիգարյան Արամ Արեստի

Գլխավոր ինժեներ

ayedigaryan@railway.am
Սավչենկո Ռոման Վիկտորի

Ֆինանսական տնօրեն

Հարությունյան Սերգեյ Արմենի

Գլխավոր ռեվիզոր

Վարդանյան Դավիթ Ռաֆիկի

Անվտանգության պետ

Շչուկին Օլեգ Վիկտորի

Գլխավոր տնօրենի տեղակալ

Կենտրոնական աշխատակազմ
Մելնիկով Ալեքսեյ Վալերիի

Գլխավոր տնօրեն

Շատալով Օլեգ Պյոտրի

Գլխավոր տնօրենի աաջին տեղակալ

Եդիգարյան Արամ Արեստի

Գլխավոր ինժեներ

ayedigaryan@railway.am
Սավչենկո Ռոման Վիկտորի

Ֆինանսական տնօրեն

Հարությունյան Սերգեյ Արմենի

Գլխավոր ռեվիզոր

Վարդանյան Դավիթ Ռաֆիկի

Անվտանգության պետ

Շչուկին Օլեգ Վիկտորի

Գլխավոր տնօրենի տեղակալ

Գործերի կառավարման ծառայություն
Անտոնյան Կարեն Լևոնի

Ծառայության պետ

Փաստաթղթային ապահովման բաժին
Առաքելյան Վարդգես Համլետի

Բաժնի պետ-ծառայության պետի տեղակալ

Ընդհանուր բաժին
Գալստյան Տաթևիկ Յուրիկի

Գլխավոր տնօրենի օգնական

Արձանագրային խումբ
Բադալյան Կարապետ Հայրիկի

Խմբի պետ-գլխավոր տնօրենի խորհրդական

Գործերի կառավարման ծառայություն
Անտոնյան Կարեն Լևոնի

Ծառայության պետ

Փաստաթղթային ապահովման բաժին
Առաքելյան Վարդգես Համլետի

Բաժնի պետ-ծառայության պետի տեղակալ

Ընդհանուր բաժին
Գալստյան Տաթևիկ Յուրիկի

Գլխավոր տնօրենի օգնական

Արձանագրային խումբ
Բադալյան Կարապետ Հայրիկի

Խմբի պետ-գլխավոր տնօրենի խորհրդական

Գործերի կառավարման ծառայություն
Անտոնյան Կարեն Լևոնի

Ծառայության պետ

Փաստաթղթային ապահովման բաժին
Առաքելյան Վարդգես Համլետի

Բաժնի պետ-ծառայության պետի տեղակալ

Ընդհանուր բաժին
Գալստյան Տաթևիկ Յուրիկի

Գլխավոր տնօրենի օգնական

Արձանագրային խումբ
Բադալյան Կարապետ Հայրիկի

Խմբի պետ-գլխավոր տնօրենի խորհրդական

Գործերի կառավարման ծառայություն
Անտոնյան Կարեն Լևոնի

Ծառայության պետ

Փաստաթղթային ապահովման բաժին
Առաքելյան Վարդգես Համլետի

Բաժնի պետ-ծառայության պետի տեղակալ

Ընդհանուր բաժին
Գալստյան Տաթևիկ Յուրիկի

Գլխավոր տնօրենի օգնական

Արձանագրային խումբ
Բադալյան Կարապետ Հայրիկի

Խմբի պետ-գլխավոր տնօրենի խորհրդական

Հասարակայնության հետ կապերի բաժին
Գրձելյան Ռուբեն Գևորգի

Բաժնի պետ, գլխավոր տնօրենի մամլո քարտուղար

Անձնակազմի կառավարման և սոցիալական զարգացման բաժին
Դանիելյան Արտուշ Ռաֆիկի

Բաժնի պետ

Սարգսյան Գոհար Սերժիկի

Բաժնի պետի տեղակալ

Անձնակազմի կառավարման և սոցիալական զարգացման բաժին
Դանիելյան Արտուշ Ռաֆիկի

Բաժնի պետ

Սարգսյան Գոհար Սերժիկի

Բաժնի պետի տեղակալ

Գնացքների երթևեկության անվտանգության գծով գլխավոր վերահսկիչի ապարատ
Խաչատրյան Զավեն Ասատուրի

Գնացքների երթևեկության անվտանգության գծով գլխավոր վերահսկչի տեղակալ

Տեխնիկական քաղաքականության և ներդրումների ծառայություն
Անտոնով Նիկոլայ Իվանի

Ծառայության պետ

Մելիկովա Ալլա Սերգեյի

Ծառայության պետի տեղակալ

Սմբատյան Մարինա Սերյոժայի

Ծառայության պետի տեղակալ

Տեխնիկական քաղաքականության բաժին
Մուրադյան Սենիկ Ռուբենի

Բաժնի պետ

Աշխատանքի պահպանման, արտադրական և հրդեհային անվտանգության բաժին
Կրպեյան Գրիգոր Ժորժիկի

Բաժնի պետ

Մասնագիտական պատրաստման բաժին
Տամիրյան Արմեն Ռաֆիկի

Բաժնի պետ

Պլանավորման, մոնիտորինգի, ներդրումների և արդիականացված ակտիվների հաշվառման բաժին
Բաբայան Մկրտիչ Քրիստափորի

Բաժնի պետ

Կապիտալ շինարարության և նախագծա - նախահաշիվային խմբի բաժին
Հակոբյան Դավիթ Խոստեղի

Բաժնի պետ

Պայմանագրային աշխատանքի բաժին
Ավետիսյան Գայանե Վարդգեսի

Սեկտորի պետ

Տեխնիկական քաղաքականության և ներդրումների ծառայություն
Անտոնով Նիկոլայ Իվանի

Ծառայության պետ

Մելիկովա Ալլա Սերգեյի

Ծառայության պետի տեղակալ

Սմբատյան Մարինա Սերյոժայի

Ծառայության պետի տեղակալ

Տեխնիկական քաղաքականության բաժին
Մուրադյան Սենիկ Ռուբենի

Բաժնի պետ

Աշխատանքի պահպանման, արտադրական և հրդեհային անվտանգության բաժին
Կրպեյան Գրիգոր Ժորժիկի

Բաժնի պետ

Մասնագիտական պատրաստման բաժին
Տամիրյան Արմեն Ռաֆիկի

Բաժնի պետ

Պլանավորման, մոնիտորինգի, ներդրումների և արդիականացված ակտիվների հաշվառման բաժին
Բաբայան Մկրտիչ Քրիստափորի

Բաժնի պետ

Կապիտալ շինարարության և նախագծա - նախահաշիվային խմբի բաժին
Հակոբյան Դավիթ Խոստեղի

Բաժնի պետ

Պայմանագրային աշխատանքի բաժին
Ավետիսյան Գայանե Վարդգեսի

Սեկտորի պետ

Տեխնիկական քաղաքականության և ներդրումների ծառայություն
Անտոնով Նիկոլայ Իվանի

Ծառայության պետ

Մելիկովա Ալլա Սերգեյի

Ծառայության պետի տեղակալ

Սմբատյան Մարինա Սերյոժայի

Ծառայության պետի տեղակալ

Տեխնիկական քաղաքականության բաժին
Մուրադյան Սենիկ Ռուբենի

Բաժնի պետ

Աշխատանքի պահպանման, արտադրական և հրդեհային անվտանգության բաժին
Կրպեյան Գրիգոր Ժորժիկի

Բաժնի պետ

Մասնագիտական պատրաստման բաժին
Տամիրյան Արմեն Ռաֆիկի

Բաժնի պետ

Պլանավորման, մոնիտորինգի, ներդրումների և արդիականացված ակտիվների հաշվառման բաժին
Բաբայան Մկրտիչ Քրիստափորի

Բաժնի պետ

Կապիտալ շինարարության և նախագծա - նախահաշիվային խմբի բաժին
Հակոբյան Դավիթ Խոստեղի

Բաժնի պետ

Պայմանագրային աշխատանքի բաժին
Ավետիսյան Գայանե Վարդգեսի

Սեկտորի պետ

Տեխնիկական քաղաքականության և ներդրումների ծառայություն
Անտոնով Նիկոլայ Իվանի

Ծառայության պետ

Մելիկովա Ալլա Սերգեյի

Ծառայության պետի տեղակալ

Սմբատյան Մարինա Սերյոժայի

Ծառայության պետի տեղակալ

Տեխնիկական քաղաքականության բաժին
Մուրադյան Սենիկ Ռուբենի

Բաժնի պետ

Աշխատանքի պահպանման, արտադրական և հրդեհային անվտանգության բաժին
Կրպեյան Գրիգոր Ժորժիկի

Բաժնի պետ

Մասնագիտական պատրաստման բաժին
Տամիրյան Արմեն Ռաֆիկի

Բաժնի պետ

Պլանավորման, մոնիտորինգի, ներդրումների և արդիականացված ակտիվների հաշվառման բաժին
Բաբայան Մկրտիչ Քրիստափորի

Բաժնի պետ

Կապիտալ շինարարության և նախագծա - նախահաշիվային խմբի բաժին
Հակոբյան Դավիթ Խոստեղի

Բաժնի պետ

Պայմանագրային աշխատանքի բաժին
Ավետիսյան Գայանե Վարդգեսի

Սեկտորի պետ

Տեխնիկական քաղաքականության և ներդրումների ծառայություն
Անտոնով Նիկոլայ Իվանի

Ծառայության պետ

Մելիկովա Ալլա Սերգեյի

Ծառայության պետի տեղակալ

Սմբատյան Մարինա Սերյոժայի

Ծառայության պետի տեղակալ

Տեխնիկական քաղաքականության բաժին
Մուրադյան Սենիկ Ռուբենի

Բաժնի պետ

Աշխատանքի պահպանման, արտադրական և հրդեհային անվտանգության բաժին
Կրպեյան Գրիգոր Ժորժիկի

Բաժնի պետ

Մասնագիտական պատրաստման բաժին
Տամիրյան Արմեն Ռաֆիկի

Բաժնի պետ

Պլանավորման, մոնիտորինգի, ներդրումների և արդիականացված ակտիվների հաշվառման բաժին
Բաբայան Մկրտիչ Քրիստափորի

Բաժնի պետ

Կապիտալ շինարարության և նախագծա - նախահաշիվային խմբի բաժին
Հակոբյան Դավիթ Խոստեղի

Բաժնի պետ

Պայմանագրային աշխատանքի բաժին
Ավետիսյան Գայանե Վարդգեսի

Սեկտորի պետ

Տեխնիկական քաղաքականության և ներդրումների ծառայություն
Անտոնով Նիկոլայ Իվանի

Ծառայության պետ

Մելիկովա Ալլա Սերգեյի

Ծառայության պետի տեղակալ

Սմբատյան Մարինա Սերյոժայի

Ծառայության պետի տեղակալ

Տեխնիկական քաղաքականության բաժին
Մուրադյան Սենիկ Ռուբենի

Բաժնի պետ

Աշխատանքի պահպանման, արտադրական և հրդեհային անվտանգության բաժին
Կրպեյան Գրիգոր Ժորժիկի

Բաժնի պետ

Մասնագիտական պատրաստման բաժին
Տամիրյան Արմեն Ռաֆիկի

Բաժնի պետ

Պլանավորման, մոնիտորինգի, ներդրումների և արդիականացված ակտիվների հաշվառման բաժին
Բաբայան Մկրտիչ Քրիստափորի

Բաժնի պետ

Կապիտալ շինարարության և նախագծա - նախահաշիվային խմբի բաժին
Հակոբյան Դավիթ Խոստեղի

Բաժնի պետ

Պայմանագրային աշխատանքի բաժին
Ավետիսյան Գայանե Վարդգեսի

Սեկտորի պետ

Տեխնիկական քաղաքականության և ներդրումների ծառայություն
Անտոնով Նիկոլայ Իվանի

Ծառայության պետ

Մելիկովա Ալլա Սերգեյի

Ծառայության պետի տեղակալ

Սմբատյան Մարինա Սերյոժայի

Ծառայության պետի տեղակալ

Տեխնիկական քաղաքականության բաժին
Մուրադյան Սենիկ Ռուբենի

Բաժնի պետ

Աշխատանքի պահպանման, արտադրական և հրդեհային անվտանգության բաժին
Կրպեյան Գրիգոր Ժորժիկի

Բաժնի պետ

Մասնագիտական պատրաստման բաժին
Տամիրյան Արմեն Ռաֆիկի

Բաժնի պետ

Պլանավորման, մոնիտորինգի, ներդրումների և արդիականացված ակտիվների հաշվառման բաժին
Բաբայան Մկրտիչ Քրիստափորի

Բաժնի պետ

Կապիտալ շինարարության և նախագծա - նախահաշիվային խմբի բաժին
Հակոբյան Դավիթ Խոստեղի

Բաժնի պետ

Պայմանագրային աշխատանքի բաժին
Ավետիսյան Գայանե Վարդգեսի

Սեկտորի պետ

Տեխնիկական քաղաքականության և ներդրումների ծառայություն
Անտոնով Նիկոլայ Իվանի

Ծառայության պետ

Մելիկովա Ալլա Սերգեյի

Ծառայության պետի տեղակալ

Սմբատյան Մարինա Սերյոժայի

Ծառայության պետի տեղակալ

Տեխնիկական քաղաքականության բաժին
Մուրադյան Սենիկ Ռուբենի

Բաժնի պետ

Աշխատանքի պահպանման, արտադրական և հրդեհային անվտանգության բաժին
Կրպեյան Գրիգոր Ժորժիկի

Բաժնի պետ

Մասնագիտական պատրաստման բաժին
Տամիրյան Արմեն Ռաֆիկի

Բաժնի պետ

Պլանավորման, մոնիտորինգի, ներդրումների և արդիականացված ակտիվների հաշվառման բաժին
Բաբայան Մկրտիչ Քրիստափորի

Բաժնի պետ

Կապիտալ շինարարության և նախագծա - նախահաշիվային խմբի բաժին
Հակոբյան Դավիթ Խոստեղի

Բաժնի պետ

Պայմանագրային աշխատանքի բաժին
Ավետիսյան Գայանե Վարդգեսի

Սեկտորի պետ

Տեխնիկական քաղաքականության և ներդրումների ծառայություն
Անտոնով Նիկոլայ Իվանի

Ծառայության պետ

Մելիկովա Ալլա Սերգեյի

Ծառայության պետի տեղակալ

Սմբատյան Մարինա Սերյոժայի

Ծառայության պետի տեղակալ

Տեխնիկական քաղաքականության բաժին
Մուրադյան Սենիկ Ռուբենի

Բաժնի պետ

Աշխատանքի պահպանման, արտադրական և հրդեհային անվտանգության բաժին
Կրպեյան Գրիգոր Ժորժիկի

Բաժնի պետ

Մասնագիտական պատրաստման բաժին
Տամիրյան Արմեն Ռաֆիկի

Բաժնի պետ

Պլանավորման, մոնիտորինգի, ներդրումների և արդիականացված ակտիվների հաշվառման բաժին
Բաբայան Մկրտիչ Քրիստափորի

Բաժնի պետ

Կապիտալ շինարարության և նախագծա - նախահաշիվային խմբի բաժին
Հակոբյան Դավիթ Խոստեղի

Բաժնի պետ

Պայմանագրային աշխատանքի բաժին
Ավետիսյան Գայանե Վարդգեսի

Սեկտորի պետ

Իրավաբանական ծառայություն
Սումբատյան Սումբատ Սերգեյի

Ծառայության պետ
21-74
ssumbatyan@railway.am
Նախապահանջահայցային և վերահսկողության բաժին
Երեմյան Արտակ Մնացականի

Բաժնի պետ-ծառայության պետի տեղակալ

Իրավակիրառման և իրավապայմանագրային աշխատանքների սեկտոր
Պետրոսյան Լուիզա Արթուրի

Սեկտորի պետ

Իրավաբանական ծառայություն
Սումբատյան Սումբատ Սերգեյի

Ծառայության պետ
21-74
ssumbatyan@railway.am
Նախապահանջահայցային և վերահսկողության բաժին
Երեմյան Արտակ Մնացականի

Բաժնի պետ-ծառայության պետի տեղակալ

Իրավակիրառման և իրավապայմանագրային աշխատանքների սեկտոր
Պետրոսյան Լուիզա Արթուրի

Սեկտորի պետ

Իրավաբանական ծառայություն
Սումբատյան Սումբատ Սերգեյի

Ծառայության պետ
21-74
ssumbatyan@railway.am
Նախապահանջահայցային և վերահսկողության բաժին
Երեմյան Արտակ Մնացականի

Բաժնի պետ-ծառայության պետի տեղակալ

Իրավակիրառման և իրավապայմանագրային աշխատանքների սեկտոր
Պետրոսյան Լուիզա Արթուրի

Սեկտորի պետ

Հաշվապահական և հարկային հաշվառման ծառայություն
Ավետիսյան Վեներա Գերասիմի

Ծառայության պետ

Տնտեսական գործողությունների հաշվառման բաժին
Վահրադյան Ասլան Առնակի

Բաժնի պետ-ծառայության պետի տեղակալ

Ոչ ընթացիկ ակտիվների և հիմնական միջոցների հաշվառման բաժին
Բալասանյան Մարինե Ալեկսանդրի

Բաժնի պետ

Հարկային հաշվառման և հաշվետվության բաժին
Հարությունյան Շուշանիկ Վեսմիրի

Բաժնի պետ

Աշխատավարձի հաշվարկման բաժին
Աղոյան Սեդա Սպարտակի

Բաժնի պետ

Հաշվապահական և հարկային հաշվառման ծառայություն
Ավետիսյան Վեներա Գերասիմի

Ծառայության պետ

Տնտեսական գործողությունների հաշվառման բաժին
Վահրադյան Ասլան Առնակի

Բաժնի պետ-ծառայության պետի տեղակալ

Ոչ ընթացիկ ակտիվների և հիմնական միջոցների հաշվառման բաժին
Բալասանյան Մարինե Ալեկսանդրի

Բաժնի պետ

Հարկային հաշվառման և հաշվետվության բաժին
Հարությունյան Շուշանիկ Վեսմիրի

Բաժնի պետ

Աշխատավարձի հաշվարկման բաժին
Աղոյան Սեդա Սպարտակի

Բաժնի պետ

Հաշվապահական և հարկային հաշվառման ծառայություն
Ավետիսյան Վեներա Գերասիմի

Ծառայության պետ

Տնտեսական գործողությունների հաշվառման բաժին
Վահրադյան Ասլան Առնակի

Բաժնի պետ-ծառայության պետի տեղակալ

Ոչ ընթացիկ ակտիվների և հիմնական միջոցների հաշվառման բաժին
Բալասանյան Մարինե Ալեկսանդրի

Բաժնի պետ

Հարկային հաշվառման և հաշվետվության բաժին
Հարությունյան Շուշանիկ Վեսմիրի

Բաժնի պետ

Աշխատավարձի հաշվարկման բաժին
Աղոյան Սեդա Սպարտակի

Բաժնի պետ

Հաշվապահական և հարկային հաշվառման ծառայություն
Ավետիսյան Վեներա Գերասիմի

Ծառայության պետ

Տնտեսական գործողությունների հաշվառման բաժին
Վահրադյան Ասլան Առնակի

Բաժնի պետ-ծառայության պետի տեղակալ

Ոչ ընթացիկ ակտիվների և հիմնական միջոցների հաշվառման բաժին
Բալասանյան Մարինե Ալեկսանդրի

Բաժնի պետ

Հարկային հաշվառման և հաշվետվության բաժին
Հարությունյան Շուշանիկ Վեսմիրի

Բաժնի պետ

Աշխատավարձի հաշվարկման բաժին
Աղոյան Սեդա Սպարտակի

Բաժնի պետ

Հաշվապահական և հարկային հաշվառման ծառայություն
Ավետիսյան Վեներա Գերասիմի

Ծառայության պետ

Տնտեսական գործողությունների հաշվառման բաժին
Վահրադյան Ասլան Առնակի

Բաժնի պետ-ծառայության պետի տեղակալ

Ոչ ընթացիկ ակտիվների և հիմնական միջոցների հաշվառման բաժին
Բալասանյան Մարինե Ալեկսանդրի

Բաժնի պետ

Հարկային հաշվառման և հաշվետվության բաժին
Հարությունյան Շուշանիկ Վեսմիրի

Բաժնի պետ

Աշխատավարձի հաշվարկման բաժին
Աղոյան Սեդա Սպարտակի

Բաժնի պետ

Ֆինանսատնտեսագիտական ծառայություն
Բեկչյան Ժաննա Կառլենի

Ծառայության պետ

Մելքոնյան Սմբատ Տիգրանի

Ծառայության պետի տեղակալ

Վճարային հաշվեկշռի բաժին
Չաթինյան Նելլի Ռաֆիկի

Բաժնի պետ

Բյուջեի պլանավորման բաժին
Ասիրյան Սուսաննա Վարդանի

Բաժնի պետ

Բեռնաուղևորատար փոխադրումներից ստացվող եկամուտների վերահսկման սեկտոր
Մկրտչյան Սոֆիկ Շիրինի

Սեկտորի պետ

Գնային փորձաքննության խումբ
Բաղդասարյան Սուսաննա Ռաֆիկի

Առաջատար տնտեսագետ

Ֆինանսատնտեսագիտական ծառայություն
Բեկչյան Ժաննա Կառլենի

Ծառայության պետ

Մելքոնյան Սմբատ Տիգրանի

Ծառայության պետի տեղակալ

Վճարային հաշվեկշռի բաժին
Չաթինյան Նելլի Ռաֆիկի

Բաժնի պետ

Բյուջեի պլանավորման բաժին
Ասիրյան Սուսաննա Վարդանի

Բաժնի պետ

Բեռնաուղևորատար փոխադրումներից ստացվող եկամուտների վերահսկման սեկտոր
Մկրտչյան Սոֆիկ Շիրինի

Սեկտորի պետ

Գնային փորձաքննության խումբ
Բաղդասարյան Սուսաննա Ռաֆիկի

Առաջատար տնտեսագետ

Ֆինանսատնտեսագիտական ծառայություն
Բեկչյան Ժաննա Կառլենի

Ծառայության պետ

Մելքոնյան Սմբատ Տիգրանի

Ծառայության պետի տեղակալ

Վճարային հաշվեկշռի բաժին
Չաթինյան Նելլի Ռաֆիկի

Բաժնի պետ

Բյուջեի պլանավորման բաժին
Ասիրյան Սուսաննա Վարդանի

Բաժնի պետ

Բեռնաուղևորատար փոխադրումներից ստացվող եկամուտների վերահսկման սեկտոր
Մկրտչյան Սոֆիկ Շիրինի

Սեկտորի պետ

Գնային փորձաքննության խումբ
Բաղդասարյան Սուսաննա Ռաֆիկի

Առաջատար տնտեսագետ

Ֆինանսատնտեսագիտական ծառայություն
Բեկչյան Ժաննա Կառլենի

Ծառայության պետ

Մելքոնյան Սմբատ Տիգրանի

Ծառայության պետի տեղակալ

Վճարային հաշվեկշռի բաժին
Չաթինյան Նելլի Ռաֆիկի

Բաժնի պետ

Բյուջեի պլանավորման բաժին
Ասիրյան Սուսաննա Վարդանի

Բաժնի պետ

Բեռնաուղևորատար փոխադրումներից ստացվող եկամուտների վերահսկման սեկտոր
Մկրտչյան Սոֆիկ Շիրինի

Սեկտորի պետ

Գնային փորձաքննության խումբ
Բաղդասարյան Սուսաննա Ռաֆիկի

Առաջատար տնտեսագետ

Ֆինանսատնտեսագիտական ծառայություն
Բեկչյան Ժաննա Կառլենի

Ծառայության պետ

Մելքոնյան Սմբատ Տիգրանի

Ծառայության պետի տեղակալ

Վճարային հաշվեկշռի բաժին
Չաթինյան Նելլի Ռաֆիկի

Բաժնի պետ

Բյուջեի պլանավորման բաժին
Ասիրյան Սուսաննա Վարդանի

Բաժնի պետ

Բեռնաուղևորատար փոխադրումներից ստացվող եկամուտների վերահսկման սեկտոր
Մկրտչյան Սոֆիկ Շիրինի

Սեկտորի պետ

Գնային փորձաքննության խումբ
Բաղդասարյան Սուսաննա Ռաֆիկի

Առաջատար տնտեսագետ

Ֆինանսատնտեսագիտական ծառայություն
Բեկչյան Ժաննա Կառլենի

Ծառայության պետ

Մելքոնյան Սմբատ Տիգրանի

Ծառայության պետի տեղակալ

Վճարային հաշվեկշռի բաժին
Չաթինյան Նելլի Ռաֆիկի

Բաժնի պետ

Բյուջեի պլանավորման բաժին
Ասիրյան Սուսաննա Վարդանի

Բաժնի պետ

Բեռնաուղևորատար փոխադրումներից ստացվող եկամուտների վերահսկման սեկտոր
Մկրտչյան Սոֆիկ Շիրինի

Սեկտորի պետ

Գնային փորձաքննության խումբ
Բաղդասարյան Սուսաննա Ռաֆիկի

Առաջատար տնտեսագետ

Աշխատանքի կազմակերպման, աշխատավարձի և կազմակերպչական-հաստիքային աշխատանքի բաժին
Դանիլով Սամվել Սերգեյի

Բաժնի պետ

Միջազգային համագործակցության բաժին
Բոյկո Ալեքսանդր Նիկոլայի

Բաժնի պետ

Մովսիսյան Լիանա Վարազդատի

Բաժնի պետի տեղակալ

Միջազգային համագործակցության բաժին
Բոյկո Ալեքսանդր Նիկոլայի

Բաժնի պետ

Մովսիսյան Լիանա Վարազդատի

Բաժնի պետի տեղակալ

Գույքի բաժին
Սահակյան Դավիթ Մեսրոպի

Բաժնի պետի ժ․պ․

- - -

Բաժնի պետի տեղակալ

Գույքի բաժին
Սահակյան Դավիթ Մեսրոպի

Բաժնի պետի ժ․պ․

- - -

Բաժնի պետի տեղակալ

Գանձապետարան
Հակոբյան Նազիկ Սուրենի

Պետ

Առաջին բաժին
Բարսեղյան Կարեն Ստեփանի

Բաժնի պետ

Շարժակազմի Տնօրինություն
Լավրենչուկ Նիկոլայ Ֆյոդորի

Տնօրինության պետ

Սագոյակով Վյաչեսլավ Դմիտրիի

Գլխավոր ինժեներ

Կուրղինյան Համբարձում Ալավերդիի

Տնօրինության պետի տեղակալ լոկոմոտիվային տնտեսության գծով - Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպոյի պետ

Գրիգորյան Արմեն Վաշինգտոնի

Տնօրինության պետի տեղակալ վագոնային տնտեսության գծով - Գյումրիի վագոնային դեպոյի պետ

Կասկանդելով Կոնստանտին Վիկտորի

Պլանատնտեսագիտական բաժնի պետի - Տնօրինության պետի տեղակալի ժ.պ. էկոնոմիկայի գծով

Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպո
Գրիգորյան Մարզպետ Բորիսի

Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպոյի պետի տեղակալ արտադրության գծով

Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպո
Պետրոսյան Հակոբ Վազգենի

Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպոյի պետի տեղակալ շահագործման գծով

Գյումրիի վագոնային դեպո
Սահակյան Էդուարդ Աշոտի

Գյումրիի վագոնային դեպոյի պետի տեղակալ արտադրության գծով

Շարժակազմի Տնօրինություն
Լավրենչուկ Նիկոլայ Ֆյոդորի

Տնօրինության պետ

Սագոյակով Վյաչեսլավ Դմիտրիի

Գլխավոր ինժեներ

Կուրղինյան Համբարձում Ալավերդիի

Տնօրինության պետի տեղակալ լոկոմոտիվային տնտեսության գծով - Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպոյի պետ

Գրիգորյան Արմեն Վաշինգտոնի

Տնօրինության պետի տեղակալ վագոնային տնտեսության գծով - Գյումրիի վագոնային դեպոյի պետ

Կասկանդելով Կոնստանտին Վիկտորի

Պլանատնտեսագիտական բաժնի պետի - Տնօրինության պետի տեղակալի ժ.պ. էկոնոմիկայի գծով

Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպո
Գրիգորյան Մարզպետ Բորիսի

Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպոյի պետի տեղակալ արտադրության գծով

Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպո
Պետրոսյան Հակոբ Վազգենի

Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպոյի պետի տեղակալ շահագործման գծով

Գյումրիի վագոնային դեպո
Սահակյան Էդուարդ Աշոտի

Գյումրիի վագոնային դեպոյի պետի տեղակալ արտադրության գծով

Շարժակազմի Տնօրինություն
Լավրենչուկ Նիկոլայ Ֆյոդորի

Տնօրինության պետ

Սագոյակով Վյաչեսլավ Դմիտրիի

Գլխավոր ինժեներ

Կուրղինյան Համբարձում Ալավերդիի

Տնօրինության պետի տեղակալ լոկոմոտիվային տնտեսության գծով - Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպոյի պետ

Գրիգորյան Արմեն Վաշինգտոնի

Տնօրինության պետի տեղակալ վագոնային տնտեսության գծով - Գյումրիի վագոնային դեպոյի պետ

Կասկանդելով Կոնստանտին Վիկտորի

Պլանատնտեսագիտական բաժնի պետի - Տնօրինության պետի տեղակալի ժ.պ. էկոնոմիկայի գծով

Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպո
Գրիգորյան Մարզպետ Բորիսի

Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպոյի պետի տեղակալ արտադրության գծով

Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպո
Պետրոսյան Հակոբ Վազգենի

Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպոյի պետի տեղակալ շահագործման գծով

Գյումրիի վագոնային դեպո
Սահակյան Էդուարդ Աշոտի

Գյումրիի վագոնային դեպոյի պետի տեղակալ արտադրության գծով

Շարժակազմի Տնօրինություն
Լավրենչուկ Նիկոլայ Ֆյոդորի

Տնօրինության պետ

Սագոյակով Վյաչեսլավ Դմիտրիի

Գլխավոր ինժեներ

Կուրղինյան Համբարձում Ալավերդիի

Տնօրինության պետի տեղակալ լոկոմոտիվային տնտեսության գծով - Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպոյի պետ

Գրիգորյան Արմեն Վաշինգտոնի

Տնօրինության պետի տեղակալ վագոնային տնտեսության գծով - Գյումրիի վագոնային դեպոյի պետ

Կասկանդելով Կոնստանտին Վիկտորի

Պլանատնտեսագիտական բաժնի պետի - Տնօրինության պետի տեղակալի ժ.պ. էկոնոմիկայի գծով

Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպո
Գրիգորյան Մարզպետ Բորիսի

Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպոյի պետի տեղակալ արտադրության գծով

Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպո
Պետրոսյան Հակոբ Վազգենի

Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպոյի պետի տեղակալ շահագործման գծով

Գյումրիի վագոնային դեպո
Սահակյան Էդուարդ Աշոտի

Գյումրիի վագոնային դեպոյի պետի տեղակալ արտադրության գծով

Շարժակազմի Տնօրինություն
Լավրենչուկ Նիկոլայ Ֆյոդորի

Տնօրինության պետ

Սագոյակով Վյաչեսլավ Դմիտրիի

Գլխավոր ինժեներ

Կուրղինյան Համբարձում Ալավերդիի

Տնօրինության պետի տեղակալ լոկոմոտիվային տնտեսության գծով - Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպոյի պետ

Գրիգորյան Արմեն Վաշինգտոնի

Տնօրինության պետի տեղակալ վագոնային տնտեսության գծով - Գյումրիի վագոնային դեպոյի պետ

Կասկանդելով Կոնստանտին Վիկտորի

Պլանատնտեսագիտական բաժնի պետի - Տնօրինության պետի տեղակալի ժ.պ. էկոնոմիկայի գծով

Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպո
Գրիգորյան Մարզպետ Բորիսի

Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպոյի պետի տեղակալ արտադրության գծով

Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպո
Պետրոսյան Հակոբ Վազգենի

Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպոյի պետի տեղակալ շահագործման գծով

Գյումրիի վագոնային դեպո
Սահակյան Էդուարդ Աշոտի

Գյումրիի վագոնային դեպոյի պետի տեղակալ արտադրության գծով

Շարժակազմի Տնօրինություն
Լավրենչուկ Նիկոլայ Ֆյոդորի

Տնօրինության պետ

Սագոյակով Վյաչեսլավ Դմիտրիի

Գլխավոր ինժեներ

Կուրղինյան Համբարձում Ալավերդիի

Տնօրինության պետի տեղակալ լոկոմոտիվային տնտեսության գծով - Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպոյի պետ

Գրիգորյան Արմեն Վաշինգտոնի

Տնօրինության պետի տեղակալ վագոնային տնտեսության գծով - Գյումրիի վագոնային դեպոյի պետ

Կասկանդելով Կոնստանտին Վիկտորի

Պլանատնտեսագիտական բաժնի պետի - Տնօրինության պետի տեղակալի ժ.պ. էկոնոմիկայի գծով

Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպո
Գրիգորյան Մարզպետ Բորիսի

Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպոյի պետի տեղակալ արտադրության գծով

Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպո
Պետրոսյան Հակոբ Վազգենի

Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպոյի պետի տեղակալ շահագործման գծով

Գյումրիի վագոնային դեպո
Սահակյան Էդուարդ Աշոտի

Գյումրիի վագոնային դեպոյի պետի տեղակալ արտադրության գծով

Շարժակազմի Տնօրինություն
Լավրենչուկ Նիկոլայ Ֆյոդորի

Տնօրինության պետ

Սագոյակով Վյաչեսլավ Դմիտրիի

Գլխավոր ինժեներ

Կուրղինյան Համբարձում Ալավերդիի

Տնօրինության պետի տեղակալ լոկոմոտիվային տնտեսության գծով - Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպոյի պետ

Գրիգորյան Արմեն Վաշինգտոնի

Տնօրինության պետի տեղակալ վագոնային տնտեսության գծով - Գյումրիի վագոնային դեպոյի պետ

Կասկանդելով Կոնստանտին Վիկտորի

Պլանատնտեսագիտական բաժնի պետի - Տնօրինության պետի տեղակալի ժ.պ. էկոնոմիկայի գծով

Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպո
Գրիգորյան Մարզպետ Բորիսի

Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպոյի պետի տեղակալ արտադրության գծով

Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպո
Պետրոսյան Հակոբ Վազգենի

Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպոյի պետի տեղակալ շահագործման գծով

Գյումրիի վագոնային դեպո
Սահակյան Էդուարդ Աշոտի

Գյումրիի վագոնային դեպոյի պետի տեղակալ արտադրության գծով

Շարժակազմի Տնօրինություն
Լավրենչուկ Նիկոլայ Ֆյոդորի

Տնօրինության պետ

Սագոյակով Վյաչեսլավ Դմիտրիի

Գլխավոր ինժեներ

Կուրղինյան Համբարձում Ալավերդիի

Տնօրինության պետի տեղակալ լոկոմոտիվային տնտեսության գծով - Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպոյի պետ

Գրիգորյան Արմեն Վաշինգտոնի

Տնօրինության պետի տեղակալ վագոնային տնտեսության գծով - Գյումրիի վագոնային դեպոյի պետ

Կասկանդելով Կոնստանտին Վիկտորի

Պլանատնտեսագիտական բաժնի պետի - Տնօրինության պետի տեղակալի ժ.պ. էկոնոմիկայի գծով

Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպո
Գրիգորյան Մարզպետ Բորիսի

Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպոյի պետի տեղակալ արտադրության գծով

Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպո
Պետրոսյան Հակոբ Վազգենի

Գյումրիի լոկոմոտիվային դեպոյի պետի տեղակալ շահագործման գծով

Գյումրիի վագոնային դեպո
Սահակյան Էդուարդ Աշոտի

Գյումրիի վագոնային դեպոյի պետի տեղակալ արտադրության գծով

Ենթակառուցվածքների Տնօրինություն
Տիմոֆեև Արտեմի Լեոնիդի

Տնօրինության պետ

Մկրտչյան Արմեն Բագրատի

Տնօրինության պետի առաջին տեղակալ /Տնօրինության պետի ժ/պ

Լախտարին Ալեքսանդր Բորիսի

Գլխավոր ինժեների ժ.պ

Խաչատրյան Սամվել Արշակի

Տնօրինության պետի տեղակալ ավտոմատիկայի, տելեմեխանիկայի և կապի տնտեսություն գծով - ավտոմատիկայի, տելեմեխանիկայի և կապի Ձեռնարկության պետ

Մորգունով Միխաիլ Վալենտինի

Տնօրինության պետի տեղակալ Էլեկտրաֆիկացիայի և էլեկտրամատակարարման տնտեսություն գծով - Էլեկտրաֆիկացիայի և էլեկտրամատակարարման Ձեռնարկության պետ

Մարտիրոսյան Նարինե Վարազդատի

Պլանատնտեսագիտական բաժնի պետի - Տնօրինության պետի տեղակալի ժ.պ. էկոնոմիկայի գծով

Լախտարինա Ելենա Վալենտինի

Տնօրինության պետի տեղակալ - արտադրա-տեխնիկական բաժնի պետ

Վանաձորի գծի ուղեմաս
Սաղաթելյան Արման Մաղաքի

Պետ

Վանաձորի գծի ուղեմաս
Մխիթարյան Ռոման Հենրիկի

Գլխավոր ինժեներ

Վանաձորի գծի ուղեմաս
Թովմասյան Հարություն Լյուդվիգի

Պետի տեղակալ

Վանաձորի գծի ուղեմաս
Ղազարյան Վարդան Սուրենի

Պետի տեղակալ ԱԿ գծով

Գյումրիի գծի ուղեմաս
Ալոյան Հրաչ Ռաֆիկի

Պետ

Գյումրիի գծի ուղեմաս
Գալստյան Եսայի Արմենի

Գլխավոր ինժեներ

Գյումրիի գծի ուղեմաս
Սաղաթելյան Արմեն Մաղաքի

Պետի տեղակալ

Երևանի գծի ուղեմաս
Քևնաքսզյան Հրաչ Սամսոնի

Պետ

Երևանի գծի ուղեմաս
Արաբյան Դանիել Հակոբի

Գլխավոր ինժեներ

Երևանի գծի ուղեմաս
Արշակյան Գևորգ Լևոնի

Պետի տեղակալ

Սևանի գծի ուղեմաս
Մելոյան Արշալույս Փայլակի

Պետ

Սևանի գծի ուղեմաս
Պողոսյան Արմեն Սամվելի

Գլխավոր ինժեներ

Սևանի գծի ուղեմաս
Թովմասյան Վարդան Արմենի

Պետի տեղակալ

Մասիսի գծային մեքենայացված կայան
Շահնազարյան Էդուարդ Վոլոդյայի

Պետ

Սանահինի մեխանիզացված գծի ուղեմաս
Լալայան Արամայիս Սամվելի

Պետ

Սանահինի մեխանիզացված գծի ուղեմաս
Ավետյան Արա Խաչիկի

Պետի տեղակալ արտադրության գծով

Էլեկտրաֆիկացիայի և էներգամատակարարման Ձեռնարկություն
Էլբակյան Հովիկ Սարոյի

Գլխավոր ինժեներ

Էլեկտրաֆիկացիայի և էներգամատակարարման Ձեռնարկություն
Առաքելյան Ռոման Գագիկի

Պետի տեղակալ

Ավտոմատիկայի, տելեմեխանիկայի և կապի Ձեռնարկություն
Սարգսյան Արմեն Ռազմիկի

Գլխավոր ինժեներ

Ավտոմատիկայի, տելեմեխանիկայի և կապի Ձեռնարկություն
Վարդանյան Արամ Անուշավանի

Պետի տեղակալ ԱԿՈւ գծով

Ավտոմատիկայի, տելեմեխանիկայի և կապի Ձեռնարկություն
Զոհրաբյան Սամվել Լևոնի

Պետի տեղակալ կապի գծով

Ենթակառուցվածքների Տնօրինություն
Տիմոֆեև Արտեմի Լեոնիդի

Տնօրինության պետ

Մկրտչյան Արմեն Բագրատի

Տնօրինության պետի առաջին տեղակալ /Տնօրինության պետի ժ/պ

Լախտարին Ալեքսանդր Բորիսի

Գլխավոր ինժեների ժ.պ

Խաչատրյան Սամվել Արշակի

Տնօրինության պետի տեղակալ ավտոմատիկայի, տելեմեխանիկայի և կապի տնտեսություն գծով - ավտոմատիկայի, տելեմեխանիկայի և կապի Ձեռնարկության պետ

Մորգունով Միխաիլ Վալենտինի

Տնօրինության պետի տեղակալ Էլեկտրաֆիկացիայի և էլեկտրամատակարարման տնտեսություն գծով - Էլեկտրաֆիկացիայի և էլեկտրամատակարարման Ձեռնարկության պետ

Մարտիրոսյան Նարինե Վարազդատի

Պլանատնտեսագիտական բաժնի պետի - Տնօրինության պետի տեղակալի ժ.պ. էկոնոմիկայի գծով

Լախտարինա Ելենա Վալենտինի

Տնօրինության պետի տեղակալ - արտադրա-տեխնիկական բաժնի պետ

Վանաձորի գծի ուղեմաս
Սաղաթելյան Արման Մաղաքի

Պետ

Վանաձորի գծի ուղեմաս
Մխիթարյան Ռոման Հենրիկի

Գլխավոր ինժեներ

Վանաձորի գծի ուղեմաս
Թովմասյան Հարություն Լյուդվիգի

Պետի տեղակալ

Վանաձորի գծի ուղեմաս
Ղազարյան Վարդան Սուրենի

Պետի տեղակալ ԱԿ գծով

Գյումրիի գծի ուղեմաս
Ալոյան Հրաչ Ռաֆիկի

Պետ

Գյումրիի գծի ուղեմաս
Գալստյան Եսայի Արմենի

Գլխավոր ինժեներ

Գյումրիի գծի ուղեմաս
Սաղաթելյան Արմեն Մաղաքի

Պետի տեղակալ

Երևանի գծի ուղեմաս
Քևնաքսզյան Հրաչ Սամսոնի

Պետ

Երևանի գծի ուղեմաս
Արաբյան Դանիել Հակոբի

Գլխավոր ինժեներ

Երևանի գծի ուղեմաս
Արշակյան Գևորգ Լևոնի

Պետի տեղակալ

Սևանի գծի ուղեմաս
Մելոյան Արշալույս Փայլակի

Պետ

Սևանի գծի ուղեմաս
Պողոսյան Արմեն Սամվելի

Գլխավոր ինժեներ

Սևանի գծի ուղեմաս
Թովմասյան Վարդան Արմենի

Պետի տեղակալ

Մասիսի գծային մեքենայացված կայան
Շահնազարյան Էդուարդ Վոլոդյայի

Պետ

Սանահինի մեխանիզացված գծի ուղեմաս
Լալայան Արամայիս Սամվելի

Պետ

Սանահինի մեխանիզացված գծի ուղեմաս
Ավետյան Արա Խաչիկի

Պետի տեղակալ արտադրության գծով

Էլեկտրաֆիկացիայի և էներգամատակարարման Ձեռնարկություն
Էլբակյան Հովիկ Սարոյի

Գլխավոր ինժեներ

Էլեկտրաֆիկացիայի և էներգամատակարարման Ձեռնարկություն
Առաքելյան Ռոման Գագիկի

Պետի տեղակալ

Ավտոմատիկայի, տելեմեխանիկայի և կապի Ձեռնարկություն
Սարգսյան Արմեն Ռազմիկի

Գլխավոր ինժեներ

Ավտոմատիկայի, տելեմեխանիկայի և կապի Ձեռնարկություն
Վարդանյան Արամ Անուշավանի

Պետի տեղակալ ԱԿՈւ գծով

Ավտոմատիկայի, տելեմեխանիկայի և կապի Ձեռնարկություն
Զոհրաբյան Սամվել Լևոնի

Պետի տեղակալ կապի գծով

Ենթակառուցվածքների Տնօրինություն
Տիմոֆեև Արտեմի Լեոնիդի

Տնօրինության պետ

Մկրտչյան Արմեն Բագրատի

Տնօրինության պետի առաջին տեղակալ /Տնօրինության պետի ժ/պ

Լախտարին Ալեքսանդր Բորիսի

Գլխավոր ինժեների ժ.պ

Խաչատրյան Սամվել Արշակի

Տնօրինության պետի տեղակալ ավտոմատիկայի, տելեմեխանիկայի և կապի տնտեսություն գծով - ավտոմատիկայի, տելեմեխանիկայի և կապի Ձեռնարկության պետ

Մորգունով Միխաիլ Վալենտինի

Տնօրինության պետի տեղակալ Էլեկտրաֆիկացիայի և էլեկտրամատակարարման տնտեսություն գծով - Էլեկտրաֆիկացիայի և էլեկտրամատակարարման Ձեռնարկության պետ

Մարտիրոսյան Նարինե Վարազդատի

Պլանատնտեսագիտական բաժնի պետի - Տնօրինության պետի տեղակալի ժ.պ. էկոնոմիկայի գծով

Լախտարինա Ելենա Վալենտինի

Տնօրինության պետի տեղակալ - արտադրա-տեխնիկական բաժնի պետ

Վանաձորի գծի ուղեմաս
Սաղաթելյան Արման Մաղաքի

Պետ

Վանաձորի գծի ուղեմաս
Մխիթարյան Ռոման Հենրիկի

Գլխավոր ինժեներ

Վանաձորի գծի ուղեմաս
Թովմասյան Հարություն Լյուդվիգի

Պետի տեղակալ

Վանաձորի գծի ուղեմաս
Ղազարյան Վարդան Սուրենի

Պետի տեղակալ ԱԿ գծով

Գյումրիի գծի ուղեմաս
Ալոյան Հրաչ Ռաֆիկի

Պետ

Գյումրիի գծի ուղեմաս
Գալստյան Եսայի Արմենի

Գլխավոր ինժեներ

Գյումրիի գծի ուղեմաս
Սաղաթելյան Արմեն Մաղաքի

Պետի տեղակալ

Երևանի գծի ուղեմաս
Քևնաքսզյան Հրաչ Սամսոնի

Պետ

Երևանի գծի ուղեմաս
Արաբյան Դանիել Հակոբի

Գլխավոր ինժեներ

Երևանի գծի ուղեմաս
Արշակյան Գևորգ Լևոնի

Պետի տեղակալ

Սևանի գծի ուղեմաս
Մելոյան Արշալույս Փայլակի

Պետ

Սևանի գծի ուղեմաս
Պողոսյան Արմեն Սամվելի

Գլխավոր ինժեներ

Սևանի գծի ուղեմաս
Թովմասյան Վարդան Արմենի

Պետի տեղակալ

Մասիսի գծային մեքենայացված կայան
Շահնազարյան Էդուարդ Վոլոդյայի

Պետ

Սանահինի մեխանիզացված գծի ուղեմաս
Լալայան Արամայիս Սամվելի

Պետ

Սանահինի մեխանիզացված գծի ուղեմաս
Ավետյան Արա Խաչիկի

Պետի տեղակալ արտադրության գծով

Էլեկտրաֆիկացիայի և էներգամատակարարման Ձեռնարկություն
Էլբակյան Հովիկ Սարոյի

Գլխավոր ինժեներ

Էլեկտրաֆիկացիայի և էներգամատակարարման Ձեռնարկություն
Առաքելյան Ռոման Գագիկի

Պետի տեղակալ

Ավտոմատիկայի, տելեմեխանիկայի և կապի Ձեռնարկություն
Սարգսյան Արմեն Ռազմիկի

Գլխավոր ինժեներ

Ավտոմատիկայի, տելեմեխանիկայի և կապի Ձեռնարկություն
Վարդանյան Արամ Անուշավանի

Պետի տեղակալ ԱԿՈւ գծով

Ավտոմատիկայի, տելեմեխանիկայի և կապի Ձեռնարկություն
Զոհրաբյան Սամվել Լևոնի

Պետի տեղակալ կապի գծով

Ենթակառուցվածքների Տնօրինություն
Տիմոֆեև Արտեմի Լեոնիդի

Տնօրինության պետ

Մկրտչյան Արմեն Բագրատի

Տնօրինության պետի առաջին տեղակալ /Տնօրինության պետի ժ/պ

Լախտարին Ալեքսանդր Բորիսի

Գլխավոր ինժեների ժ.պ

Խաչատրյան Սամվել Արշակի

Տնօրինության պետի տեղակալ ավտոմատիկայի, տելեմեխանիկայի և կապի տնտեսություն գծով - ավտոմատիկայի, տելեմեխանիկայի և կապի Ձեռնարկության պետ

Մորգունով Միխաիլ Վալենտինի

Տնօրինության պետի տեղակալ Էլեկտրաֆիկացիայի և էլեկտրամատակարարման տնտեսություն գծով - Էլեկտրաֆիկացիայի և էլեկտրամատակարարման Ձեռնարկության պետ

Մարտիրոսյան Նարինե Վարազդատի

Պլանատնտեսագիտական բաժնի պետի - Տնօրինության պետի տեղակալի ժ.պ. էկոնոմիկայի գծով

Լախտարինա Ելենա Վալենտինի

Տնօրինության պետի տեղակալ - արտադրա-տեխնիկական բաժնի պետ

Վանաձորի գծի ուղեմաս
Սաղաթելյան Արման Մաղաքի

Պետ

Վանաձորի գծի ուղեմաս
Մխիթարյան Ռոման Հենրիկի

Գլխավոր ինժեներ

Վանաձորի գծի ուղեմաս
Թովմասյան Հարություն Լյուդվիգի

Պետի տեղակալ

Վանաձորի գծի ուղեմաս
Ղազարյան Վարդան Սուրենի

Պետի տեղակալ ԱԿ գծով

Գյումրիի գծի ուղեմաս
Ալոյան Հրաչ Ռաֆիկի

Պետ

Գյումրիի գծի ուղեմաս
Գալստյան Եսայի Արմենի

Գլխավոր ինժեներ

Գյումրիի գծի ուղեմաս
Սաղաթելյան Արմեն Մաղաքի

Պետի տեղակալ

Երևանի գծի ուղեմաս
Քևնաքսզյան Հրաչ Սամսոնի

Պետ

Երևանի գծի ուղեմաս
Արաբյան Դանիել Հակոբի

Գլխավոր ինժեներ

Երևանի գծի ուղեմաս
Արշակյան Գևորգ Լևոնի

Պետի տեղակալ

Սևանի գծի ուղեմաս
Մելոյան Արշալույս Փայլակի

Պետ

Սևանի գծի ուղեմաս
Պողոսյան Արմեն Սամվելի

Գլխավոր ինժեներ

Սևանի գծի ուղեմաս
Թովմասյան Վարդան Արմենի

Պետի տեղակալ

Մասիսի գծային մեքենայացված կայան
Շահնազարյան Էդուարդ Վոլոդյայի

Պետ

Սանահինի մեխանիզացված գծի ուղեմաս
Լալայան Արամայիս Սամվելի

Պետ

Սանահինի մեխանիզացված գծի ուղեմաս
Ավետյան Արա Խաչիկի

Պետի տեղակալ արտադրության գծով

Էլեկտրաֆիկացիայի և էներգամատակարարման Ձեռնարկություն
Էլբակյան Հովիկ Սարոյի

Գլխավոր ինժեներ

Էլեկտրաֆիկացիայի և էներգամատակարարման Ձեռնարկություն
Առաքելյան Ռոման Գագիկի

Պետի տեղակալ

Ավտոմատիկայի, տելեմեխանիկայի և կապի Ձեռնարկություն
Սարգսյան Արմեն Ռազմիկի

Գլխավոր ինժեներ

Ավտոմատիկայի, տելեմեխանիկայի և կապի Ձեռնարկություն
Վարդանյան Արամ Անուշավանի

Պետի տեղակալ ԱԿՈւ գծով

Ավտոմատիկայի, տելեմեխանիկայի և կապի Ձեռնարկություն
Զոհրաբյան Սամվել Լևոնի

Պետի տեղակալ կապի գծով

Ենթակառուցվածքների Տնօրինություն
Տիմոֆեև Արտեմի Լեոնիդի

Տնօրինության պետ

Մկրտչյան Արմեն Բագրատի

Տնօրինության պետի առաջին տեղակալ /Տնօրինության պետի ժ/պ