Թիմբիլդինգ «ՀԿԵ»-ի ղեկավար կազմի և մասնագետների համար
2025 թվականի սեպտեմբերի 26-28-ը Ծաղկաձորում կազմակերպվել էր երկօրյա թիմբիլդինգ «ՀԿԵ»-ի ղեկավարների և մասնագետների համար։
Միջոցառումը կայացավ «Russia» հյուրանոցում՝ ջերմ և հյուրընկալ միջավայրում, որտեղ ստեղծվել էին բոլոր պայմանները արդյունավետ աշխատանքի և հարմարավետ հանգստի համար։
Ծրագրում համատեղվել էին կրթական և խաղային հատվածները․ մասնակիցները մոդելավորում էին իրական աշխատանքային իրավիճակներ, գտնում համատեղ լուծումներ և քննարկում, թե ինչպես կիրառել նոր մոտեցումները գործնականում։ Միջոցառման գործընկերն էր «Cascade People & Business» ընկերությունը։
Հատուկ շնորհակալություն ենք հայտնում «Cascade People & Business» ընկերության հիմնադիր և գլխավոր տնօրեն, միջազգային HR-փորձագետ, քոուչ և թրեյներ Արփի Կարապետյանին։ Նրա բարձր պրոֆեսիոնալիզմի և եզակի մեթոդաբանության շնորհիվ թիմբիլդինգի երկու օրերը դարձան արդյունավետ ուսումնառության, փորձի փոխանակման և թիմային համախմբման արժեքավոր փուլ։
Այս միջոցառումը դարձավ կարևոր քայլ մեր կորպորատիվ մշակույթի ամրապնդման և թիմային համախմբվածության ուղղությամբ:

Тимбилдинг для руководителей и специалистов ЗАО «ЮКЖД»
С 26 по 28 сентября 2025 года в Цахкадзоре был организован двухдневный тимбилдинг для руководителей и специалистов ЗАО «ЮКЖД».
Мероприятие прошло в гостеприимной атмосфере отеля ‘’Russia’’, где были созданы все условия для продуктивной работы и комфортного отдыха.
Программа объединила образовательную и игровую части: участники имитировали реальные рабочие ситуации, находили совместные решения и обсуждали, как применить новые подходы на практике.
Партнёром мероприятия стала компания Cascade People & Business. Особая благодарность Арпи Карапетян — основателю и генеральному директору компании, международному HR-эксперту, коучу и тренеру. Благодаря её профессионализму и уникальной методике два дня стали для нас временем яркого опыта, развития и командного единства.
Это мероприятие стало важным шагом к укреплению нашей корпоративной культуры и сплочённости команды.